Вперше в Деснянському сервісному центрі

За доброю традицією співробітники Навчального центру «Платформа комфорту» продовжують виїздити в районні сервісні центри Комунального концерну «Центр комунального сервісу» для проведення лекцій та семінарів. Вперше така лекція відбулася в Деснянському районному сервісному центрі, який нещодавно відсвяткував своє офіційне відкриття.

На зустріч були запрошені жителі трьох районів, що знаходяться на лівому березі Дніпра. Мешканці мали змогу прослухати  безкоштовну лекцію «Ефективне управління багатоквартирним будинком». Доповідачі ознайомили присутніх з формами управління в багатоквартирному будинку, надали алгоритм для створення ОСББ та відповіли на питання, що цікавили аудиторію. Окрім цього велика увага була приділена міським програмам співфінансування 70/30, що працюють в м. Києві.

Сподіваємося, що лекція була цікавою та інформативною для слухачів, а поданий матеріал допоможе активним та ініціативним киянам реалізувати задумані проекти в своїх домівках.

Наступна лекція «Ефективне управління будинком» запланована на 17.00 06.03.2018р. Локація – Міський сервісний центр Комунального концерну «Центр комунального сервісу», що знаходиться за адресою Кловський узвіз, 24.

До зустрічі у Вашому районі!

 

Підписатись на конкурси і акції

×

Замовити зворотній дзвінок

  Або зателефонуйте нам:
  (044) 591-21-22

  ×

  Відправити повідомлення

   Або зателефонуйте нам:
   (044) 591-21-22

   ×

   Форма реєстраціі на курси

    Який для вас найзручніший час для навчання?

    Або зателефонуйте нам:
    (044) 591-21-22

    ×

    Форма реєстраціі на обраний курс

     Який для вас найзручніший час для навчання?

     Або зателефонуйте нам:
     (044) 591-21-22

     ×