Про нас

 • Центр навчання «Платформа комфорту» створений навесні 2016 року при КК «Центр комунального сервісу» для проведення роз’яснювальної роботи направленої на підвищення правової обізнаності мешканців у частині діючого законодавства у вигляді лекцій, семінарів, практикумів, круглих столів.
 • Також працівники навчального центру проводять заняття з власниками квартир у багатоквартирних будинках, які прагнуть навчатися, як правильно створити юридичну особу ОСББ або оформити взаємовідносини з професійним управителем. Такі навчання спрямовані на вивчення необхідної нормативно-правової бази, а також налагодження ефективних комунікацій з іншими власниками, оскільки за відсутності навичок, як правильно вести переговори та вміння переконувати, жодний проект не запрацює.
 • Ще одним напрямком діяльності Центру є підготовка фахівців для сучасного ринку праці.
  Випускники та студенти останніх курсів мають можливість почати кар’єру в концерні. Молоді спеціалісти, які розпочали свою роботу в контактному центрі концерну, менше ніж за рік отримали пропозиції роботи у інших відділах організації, таких як юридична служба, відділ звернень громадян, департамент розвитку, навчальний центр, структурні відокремленні підрозділи.

Велику увагу ми приділяємо навчанню та підвищенню кваліфікації співробітників Концерну.

Підписатись на конкурси і акції

×

Замовити зворотній дзвінок

  Або зателефонуйте нам:
  (044) 591-21-22

  ×

  Відправити повідомлення

   Або зателефонуйте нам:
   (044) 591-21-22

   ×

   Форма реєстраціі на курси

    Який для вас найзручніший час для навчання?

    Або зателефонуйте нам:
    (044) 591-21-22

    ×

    Форма реєстраціі на обраний курс

     Який для вас найзручніший час для навчання?

     Або зателефонуйте нам:
     (044) 591-21-22

     ×