Виховуємо дбайливе відношення до навколишнього середовища

Незважаючи на кінець навчального року та велику кількість контрольних робіт, ліцей №38 ім. В.М. Молчанова запросив Навчальний центр «Платформа комфорту» для проведення еко-уроків для учнів початкових класів, на яких діти змогли відволіктися та почерпнути багато корисної для себе інформації.
Захід-вікторина екологічно спрямування «Бережи довкілля» розроблений з метою виховання в дітях дбайливого та економного ставлення до природних ресурсів. В ігровій формі діти краще сприймають матеріал, а завдяки постійному діалогу з викладачами мають змогу висловити свої думки та краще запам’ятати інформацію.
Під час практичної гри «Сортуй правильно» дітлахи навчилися сортувати відходи: папір, скло та пластик, а також дізналися про те, що можна виготовити з втор сировини.
Як і у попередніх школах, діткам було оголошено умови конкурсу малюнків, які будуть присвячені тематиці екології. Всі дитячі роботи будуть розміщені на сайті Навчального центру «Платформа комфорту», де бажаючі зможуть проголосувати. Серед робіт будуть визначені 25 переможців, котрі отримають подарунки.
Проголосувати за дитячі малюнки можна за посиланням: http://edu.cks.kiev.ua/city-competition-of-children .

 

 

Підписатись на конкурси і акції

×

Замовити зворотній дзвінок

  Або зателефонуйте нам:
  (044) 591-21-22

  ×

  Відправити повідомлення

   Або зателефонуйте нам:
   (044) 591-21-22

   ×

   Форма реєстраціі на курси

    Який для вас найзручніший час для навчання?

    Або зателефонуйте нам:
    (044) 591-21-22

    ×

    Форма реєстраціі на обраний курс

     Який для вас найзручніший час для навчання?

     Або зателефонуйте нам:
     (044) 591-21-22

     ×