Вчимо людей старшого віку користуватися онлайн-сервісами для оплати комунальних платежів

Сьогодні працівники навчального центру “Платформа комфорту” відвідали Голосіївський територіальний центр соціального обслуговування населення, де прочитали слухачам лекцію “Онлайн комуналка”.

 

Даний соціальний проект спрямований на людей літнього віку, яким важко самостійно розібратися з інноваціями та сучасними технологіями, але які бажають іти в ногу з часом. Завдяки таким лекціям кожен киянин, який має можливість доступу в мережу Інтернет, зможе передати показники приладів обліку та оплатити комунальні послуги не виходячи з дому.

Як показує практика, старші люди з задоволенням відвідують різноманітні лекції, семінари  та майстер-класи, охоче вчаться новому.

 «Близько третини киян регулярно користуються муніципальними онлайн-сервісами для оплати житлово-комунальних послуг. Переважна більшість з них – це молоді люди. Проте більшість людей похилого віку недостатньо обізнані у цих процесах, вони як і раніше, щомісяця ходять до банківських установ та витрачають багато сил  та часу, стоячи у чергах заради оплати рахунків. Окрім того, нагадую, що згідно Закону України про «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» споживачам необхідно щомісяця передвати показники приладів обліку в зручний для вас спосіб. А найпростіше та найшвидше це можна зробити звичайно ж завдяки онлайн-сервісам.  Саме тому наш навчальний центр, який працює при «Центру комунального сервісу» розробив спеціальний

майстер-клас, покликаний навчити кожного охочого користуватися перевагами обслуговування, не виходячи з дому. Відвідавши заняття, споживачі літнього віку навчаться користуватися онлайн-сервісами, а в результаті – не будуть стояти в чергах, витрачати час та перейматися через передачу показань лічильників чи оплату за спожиті житлово-комунальні послуги», – прокоментував в. о. генерального директора КК «Центр комунального сервісу» Андрій Щербина.

В рамках даного соціального проекту навчальний центр «Платформа комфорту» планує охопити всі десять районів міста Києва та навчити всіх бажаючих користуватися особистими кабінетами не лише на сайті Комунального концерну «Центр комунального сервісу», а й на інтернет-сторінках інших виконавців житлово-комунальних послуг.

 

  

 

Підписатись на конкурси і акції

×

Замовити зворотній дзвінок

  Або зателефонуйте нам:
  (044) 591-21-22

  ×

  Відправити повідомлення

   Або зателефонуйте нам:
   (044) 591-21-22

   ×

   Форма реєстраціі на курси

    Який для вас найзручніший час для навчання?

    Або зателефонуйте нам:
    (044) 591-21-22

    ×

    Форма реєстраціі на обраний курс

     Який для вас найзручніший час для навчання?

     Або зателефонуйте нам:
     (044) 591-21-22

     ×