Урок “Теплопостачання та теплозбереження” для молодших учнів школи №230

Нещодавно співробітники Навчального центру «Платформа комфорту» при Комунальному концерні «Центр комунального сервісу» завітали до середньої школи № 230, яка знаходиться в Святошинському районі міста Києва. Метою такого візиту було проведення уроків на тему охорони навколишнього середовища, енергозбереження та переробки відходів.

Так як уроки були розраховані на початкову школу, вони були проведені в ігровій формі. Найменші школярі уявно подорожуючи з Хлопчиком-Мандрівником, ознайомилися з такою важливою і «дорослою» темою як «Теплопостачання та теплозбереження». 

В ході уроку малеча послухала легенду про Прометея, який приніс на Землю вогонь, дізналася як в давнину люди видобували та зберігали вогонь, також подорожуючи по світу діти разом з Хлопчиком-Мандрівником дізналися що таке теплостанція та як вона влаштована, що таке котельня та яким чином тепло потрапляє до наших осель.

Дітки активно брали участь в обговоренні проблеми економії ресурсів, наводили приклади та подавали свої власні ідеї. Діти проявили надзвичайну обізнаність в питаннях екології, економії природних ресурсів, сортування та переробки відходів.

Сподіваємося, що з допитливих та непосидючих школярів виростуть відповідальні та обізнані дорослі споживачі, які будуть пам’ятати, що збереження планети – це обов’язок кожного з нас.

Підписатись на конкурси і акції

×

Замовити зворотній дзвінок

  Або зателефонуйте нам:
  (044) 591-21-22

  ×

  Відправити повідомлення

   Або зателефонуйте нам:
   (044) 591-21-22

   ×

   Форма реєстраціі на курси

    Який для вас найзручніший час для навчання?

    Або зателефонуйте нам:
    (044) 591-21-22

    ×

    Форма реєстраціі на обраний курс

     Який для вас найзручніший час для навчання?

     Або зателефонуйте нам:
     (044) 591-21-22

     ×