Працюємо для киян

Навчальний центр «Платформа комфорту» провів консультації для мешканців щодо ефективного управління будинком. Відвідувачі Деснянського районного сервісного центру, що розташований на просп. Маяковського, 26,  змогли прослухати лекцію про створення ОСББ та дізналися хто такий управитель багатоквартирного будинку, на що звертати увагу при його виборі.

Слухачі отримали пояснення від спеціалістів навчального центру щодо законодавства, яке регулює процес створення ОСББ та його діяльність. Детально були розглянуті такі ключові поняття як співвласник, спільне майно, ініціативна група, збори співвласників та ін. Також для багатьох слухачів була несподіваною інформація про те, що ОСББ – це не прибуткова організація, яка створюється  не заради підприємницької діяльності, а з метою ефективного управління спільною власністю в багатоповерховому будинку.

Зважаючи на те, що з травня цього року виконавцем послуг з надання опалення та гарячого водопостачання в місті Києві стало комунальне підприємство «Київтеплоенерго», а функція адміністрування та прийому громадян перейшла до комунального концерну «Центр комунального сервісу», лектор навчального центру «Платформа комфорту» долучилась до консультацій стосовно зміни виконавця послуг та відповіла на питання, які найбільше цікавили споживачів.

Навчальний центр «Платформа комфорту» і влітку продовжує традицію працювати на виїзді. Так, зокрема в червні заплановані лекції в Подільському та Святошинському районних сервісних центрах комунального концерну “Центр комунального сервісу”. Ознайомитися з розкладом лекцій можна за посиланням:  http://edu.cks.kiev.ua/rozklad-zanyat .

 

До зустрічі у вашому районі!

 

Підписатись на конкурси і акції

×

Замовити зворотній дзвінок

  Або зателефонуйте нам:
  (044) 591-21-22

  ×

  Відправити повідомлення

   Або зателефонуйте нам:
   (044) 591-21-22

   ×

   Форма реєстраціі на курси

    Який для вас найзручніший час для навчання?

    Або зателефонуйте нам:
    (044) 591-21-22

    ×

    Форма реєстраціі на обраний курс

     Який для вас найзручніший час для навчання?

     Або зателефонуйте нам:
     (044) 591-21-22

     ×