МОЯ МАЛЕНЬКА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ

24 серпня все населення країни святкувало національне свято – День Незалежності України, яке уособлює у собі волю, демократію та право жити у своїй країні по своїм правилам.

Згідно Основного закону держави: «Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування». «Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами».

Україна – наш дім. Ми, як відповідальні господарі дбаємо про нього, захищаємо його та своєю працею робимо його ще кращим. Окрім того, ми ніколи не забуваємо якою ціною ми здобули незалежність. І за це цінуємо її ще більше. Людина, яка відчула, що таке незалежність, вже ніколи не захоче її втратити.

На даний момент у нашій країні відбувається низка реформ. Однією з них є реформування сфери житлово-комунальних послуг. Тепер у нас з’явилася можливість самостійно управляти власним будинком, так би мовити, здобути свою маленьку незалежність.

Створивши ОСББ чи обравши управителя, ми проявляємо своє волевиявлення. Ми самостійно обираємо людей, яким делегуватимемо повноваження по управлінню нашим будинком, прописуємо свої правила в договорах та статутах, керуючись чинним законодавством. Як зазначалося вище, народ є носієм влади у державі, співвласники – носії влади у будинку. І таких аналогій можна привести безліч. По факту, ми відтворюємо модель демократичної держави у наших будинках.

Багатьох лякають зміни, проте, всі відчувають страх у той момент, коли можуть змінити своє життя.

Підписатись на конкурси і акції

×

Замовити зворотній дзвінок

  Або зателефонуйте нам:
  (044) 591-21-22

  ×

  Відправити повідомлення

   Або зателефонуйте нам:
   (044) 591-21-22

   ×

   Форма реєстраціі на курси

    Який для вас найзручніший час для навчання?

    Або зателефонуйте нам:
    (044) 591-21-22

    ×

    Форма реєстраціі на обраний курс

     Який для вас найзручніший час для навчання?

     Або зателефонуйте нам:
     (044) 591-21-22

     ×