Керуй ефективно!

Давайте не будемо забувати, що ставши власником квартири, кожен із нас автоматично стає співвласником будинку. Саме тому дбати та облаштовувати лише свою оселю не зважаючи на дім – помилка.  Навчальний центр «Платформа комфорту» допоможе Вам її виправити.

Як  піклуватися про власний дім? Яку форму управляння будинком вибрати? Як створити ОСББ чи оформити взаємовідносини з управителем? Ці та інші питання обговоримо на безкоштовному семінарі «Ефективне управління будинком».

Також поговоримо про міські програми співфінансування 30/70, завдяки яким можна відремонтувати чи модернізувати свій будинок. Зможете дізнатися про процедуру проведення та алгоритм дій, а також про те, хто може взяти в них участь.

Енергоефективні заходи – це найбільш вдала інвестиція в багатоквартирний будинок. Тому більшість співвласників хочуть, щоб їх будинки були не лише комфортними та гарними на вигляд, а й споживали якомога менше енергоресурсів. Поділимося досвідом та розповімо про найбільш дієві енергоефективні заходи, які слід провести в будинку, щоб добитися економії.

Якщо Вас зацікавила дана тематика та маєте питання, Навчальний центр «Платформа комфорту» запрошує на безкоштовний семінар «Ефективне управління будинком», який відбудеться 16 листопада о 17.00 в Міському сервісному центрі  «Комунального концерну «Центр комунального сервісу» за адресою Кловський, 24.

До зустрічі у Вашому районі!

Попередня реєстрація за тел. 591-21-22

Підписатись на конкурси і акції

×

Замовити зворотній дзвінок

  Або зателефонуйте нам:
  (044) 591-21-22

  ×

  Відправити повідомлення

   Або зателефонуйте нам:
   (044) 591-21-22

   ×

   Форма реєстраціі на курси

    Який для вас найзручніший час для навчання?

    Або зателефонуйте нам:
    (044) 591-21-22

    ×

    Форма реєстраціі на обраний курс

     Який для вас найзручніший час для навчання?

     Або зателефонуйте нам:
     (044) 591-21-22

     ×