Експертна зустріч фахівців щодо підготовки управителів багатоквартирними будинками

 

 

«Практичні аспекти підготовки менеджерів (управителів) багатоквартирних будинків: обмін досвідом щодо розгортання системи навчання» – саме такою є тема експертної зустрічі, яка протягом 22 та 23 червня в конференц-залі  готелю «Експрес» зібрала фахівців сфери житлово-комунального господарства.

Організаторами конференції виступили: ГС «Експертна Міжгалузева Асоціація України», Представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Комунальний концерн «Центр комунального сервісу». В якості  експертів та фахівців були  запрошені представники від Мінрегіону, Міністерства соціальної політики, Міністерства освіти та Київської міської державної адміністрації.

 Доповідачі розповіли про ситуацію, яка склалась, про перспективи створення інституту управителів та про необхідність розробки та запровадження стандартів та компетентностей, якими має володіти професійний управитель, як оцінювати та сертифікувати персонал, який буде конкурентним на ринку праці.

Сертифіковані управителі з інших міст України змогли поділитися своїми знаннями та донести ключові теми пов’язані з їх діяльністю до аудиторії.

На зустріч також завітали спеціалісти з Білорусії, які вже мають досвід у навчанні професійних управителів, створенні ресурсних центрів та готові співпрацювати з українськими фахівцями.

Співробітники Навчального центру «Платформа комфорту» провели час з користю,  дізналися багато інформації, яка необхідна для роботи, поспілкувалися з колегами та однодумцями, а під час обіду змогли насолодитися чудовою панорамою центральної частини міста Києва з 16 поверху готелю «Експрес».

 

 

       

Підписатись на конкурси і акції

×

Замовити зворотній дзвінок

  Або зателефонуйте нам:
  (044) 591-21-22

  ×

  Відправити повідомлення

   Або зателефонуйте нам:
   (044) 591-21-22

   ×

   Форма реєстраціі на курси

    Який для вас найзручніший час для навчання?

    Або зателефонуйте нам:
    (044) 591-21-22

    ×

    Форма реєстраціі на обраний курс

     Який для вас найзручніший час для навчання?

     Або зателефонуйте нам:
     (044) 591-21-22

     ×