Cвято для юних талантів

Вчора до Навчального центру «Платформа комфорту» вперше завітали дітки. Ми організували свято для малюків, які зайняли призові місця в міському конкурсі дитячих малюнків «Бережи довкілля – сортуй правильно».

 

 

 

Всі дітлахи отримали подарунки від ведмедика Умки: набори для юних художників та грамоти переможців. А трьом діткам, малюнки яких набрали найбільше голосів на нашому сайті – було вручено сертифікати, за якими вони разом з батьками зможуть відвідати кінотеатр та подивитися чудовий дитячий фільм чи мультик.

 

 


Також наше свято відвідала Віра Радченко, начальник управління розвитку житлово-комунального господарства, яка привітала активних та талановитих діток з початком літніх канікул та перемогою в конкурсі.

 

Отже, 

I місце – Бондаренко Вікторія, учениця 2-б класу спеціалізованої школи №317 з поглибленим вивченням іноземних мов та образотворчого мистецтва Святошинського району.

 

II місце – Івашкіна Софія, учениця 1-а класу НВК №30 «Еконад» Дніпровського району.

 

 

 

III місце – Могільніков Олександр, учень 3-б класу загальноосвітньої школи №201 – комплекса Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця Дніпровського району.

 

Вітаємо переможців!
 

Після офіційної частини – нагородження та вручення подарунків, гості змогли подивитися відео-ролик з найяскравішими моментами наших еко-уроків зі шкіл м. Києва та пригоститися солодощами.


Дякуємо малечі за активність, а батькам та вчителям наших переможців – за виховання таких талановитих та небайдужих до проблем екології дітей.

 

 

 

 

 

Підписатись на конкурси і акції

×

Замовити зворотній дзвінок

  Або зателефонуйте нам:
  (044) 591-21-22

  ×

  Відправити повідомлення

   Або зателефонуйте нам:
   (044) 591-21-22

   ×

   Форма реєстраціі на курси

    Який для вас найзручніший час для навчання?

    Або зателефонуйте нам:
    (044) 591-21-22

    ×

    Форма реєстраціі на обраний курс

     Який для вас найзручніший час для навчання?

     Або зателефонуйте нам:
     (044) 591-21-22

     ×