Лекції “Комунального лікбезу” тривають

Вчора, 19 жовтня відбулася чергова лекція з курсу «Комунальний лікбез, просто про складне». Цього разу говорили про якість житлово-комунальних послуг та про права споживачів в разі ненадання  або надання їм неякісних послуг.  Детально було розглянуто постанови КМУ №630 та №151. Слухачі змогли дізнатися про встановлені законом температурні  норми гарячої води, повітря в опалювальних кімнатах, та ін. , а також в яких саме ситуаціях вони мають право на перерахунок, а в яких ні. Особливу увагу було приділено правилам самостійного складання та оформлення акту-претензії про неналежне надання послуг.

Друга частина лекції була присвячена такій послузі, як утримання будинку та прибудинкової території, а саме структурі, періодичності та строкам її надання. Також присутні змогли дізнатися про умови застосування так званого «тарифу до 20 числа» і про випадки, коли він не застосовується: наявність заборгованості за попередні періоди, на яку не складено договір реструктуризації, наявність неповної оплати в минулому місяці, а також призначення субсидії.

Лекція пройшла успішно, слухачі змогли почерпнути для себе багато корисної інформації, а також «озброїтися знаннями» для захисту своїх прав як споживачів.pano_2016-10-19_162147

Підписатись на конкурси і акції

×

Замовити зворотній дзвінок

  Або зателефонуйте нам:
  (044) 591-21-22

  ×

  Відправити повідомлення

   Або зателефонуйте нам:
   (044) 591-21-22

   ×

   Форма реєстраціі на курси

    Який для вас найзручніший час для навчання?

    Або зателефонуйте нам:
    (044) 591-21-22

    ×

    Форма реєстраціі на обраний курс

     Який для вас найзручніший час для навчання?

     Або зателефонуйте нам:
     (044) 591-21-22

     ×